O nas - form2form.com

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

Form2Form to firma, łącząca ludzi z wieloletnim doświadczeniem budowania domów tradycyjnych z innowacyjnością rozwiązań modułowych.  


NASZE PROJEKTY luksusowych domów modułowych, są na najwyższym poziomie, nieszablonowe i bezkonkurencyjne.  Trwałość konstrukcji, opartej na stalowym rdzeniu jest bardzo wysoka, a sam proces budowy jest bardzo szybki – co jest niewątpliwą zaletą.
     
Realizacją zajmujemy się kompleksowo – od projektu domu i wnętrza, poprzez jego budowę. Nie ograniczają nas, żadne miejsca niedostępne dla budowy domów tradycyjnych. Można je stawiać np. na skarpach, nad brzegami rzek czy wąskich przesmykach. Co więcej, można je przenosić.   W naszej ofercie znajdują się domy jednorodzinne, letniskowe i obiekty użyteczności publicznej, takie jak restauracje.


NASZE USŁUGI są innowacyjne i wyróżniają się na tle budowy tradycyjnej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którym zależy na nowoczesnej bryle i oryginalnym wnętrzu.

Proponujemy rozwiązania z zastosowaniem najnowocześniejszych trendów w architekturze i budownictwie. Między innymi stosujemy elementy budownictwa pasywnego: w naszych projektach zastosowaliśmy energooszczędne ogrzewanie – INFRARED.
     
    
Duży nacisk położyliśmy również na zaprojektowanie wnętrza. Wykorzystujemy  najnowsze  materiały wykończeniowe, jednak dołożyliśmy wszelkich starań, żeby cena ich nie była wysoka. Dzięki temu, nawet nasze najmniejsze konstrukcje zapewniają duży komfort. A przeszklenia i ułożenie powierzchni refleksyjnej, dają wrażenie dużo większej przestrzeni. Niezwykle mocna i trwała konstrukcja budynku  umożliwia nieskończone możliwości aranżacji.


NASZYM CELEM jest kompleksowa realizacja projektu, na najwyższym światowym poziomie, która w 100% zadowoli inwestora. A co najważniejsze, pozwoli mu zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy
.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego